درباره ما | سنگ ساختمانی البرز - سنگ تراورتن
نمونه سنگ کار شده از تراورتن کرم درجه یک
نمونه کار سنگ کار شده کرم شکلاتی
نمونه کار سنگ ساختمانی

درباره ما

سنگبری البرز با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید سنگ های تراورتن ت یکی از تولید کنندگان و صادرکنندگان مطرح در سطح کشور می باشد و افتخار صادرات به بیش از 35 کشور جهان از جمله عراق، دبی، ترکیه، هلند، و … را در کارنامه فعالیت خود دارد و طی پنج سال گذشته هرساله از سوی وزارت بازرگانی به عنوان صادرکننده برتر .معرفی گردیده است

این شرکت با اختیار داشتن دو معدن سنگ تراورتن و سنگ لایمستون و دو کارخانه مجهز به ماشین آلات ایتالیایی ، ترکیه و ایران ، با تولید بالا و قیمت های رقابتی .توانسته است محصولات خود را با استاندارد بالا و بسته بندی مرغوب به پیمانکاران داخلی و خارجی ارائه نماید

محصولات سنگبری البرز شامل کوپ ، اسلب ، تایل ، سنگ فرش (پی ور) ، آنتیک ، موزاییک ، کارهای حجمی ، صنایع دستی و سنگ های رودخانه ای در انواع فرآوریهای پولیش (صیقل) ، هوند ، (مات) ، تامبل ، براش (چرمی) ، اسیدشور ، سندبلاست و بوش همر در انواع سایزها و ضخامت های متنوع می باشد

.شایان ذکر است، جهت اطلاع از تنوع محصولات و فیمت ها و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

سخنی با خریداران سنگ

در زمان خرید سنگ چه انتظاراتی دارید و چه معیارهایی را در نظر می گیرید؟

آیا فقط مسائلی نظیر قیمت را مدنظر قرار می دهید؟

و یا اینکه شما هم از آن دسته سازندگانی هستید که به مشکلاتی نظیر یکدست نبودن، ناهمگونی و سورت بندی نامناسب سنگ های خریداری شده برخورد کرده اید؟

آیا شما هم از عدم مطابقت سنگ هایی که تحویل گرفته اید با نمونه ای که از قبل تأیید کرده بودید شکایت دارید؟

آیا شما هم بخشی از سنگ های پروژه تان را اجرا نموده و حال که برای خرید باقیمانده سنگ مراجعه کرده اید، با مشکل تمام شدن آن نوع سنگ خاص و مسئله دوگانه شدن مابقی سنگ های پروژه مواجه شده اید؟

و آیا با مسئله کیفیت نامطلوب و مشکلاتی نظیر گونیا نبودن سنگ، هم اندازه نبودن سر و ته سنگ ها، نازک و ضخیم بودن پلاک های سنگ، ساب و صیقل نامرغوب ، کیفیت نامناسب برش و از این قبیل مشکلات برخورد داشته اید؟

همه ما حداقل یک بار در ساخت پروژه هایمان با چنین مسائلی مواجه شده ایم. اما راه حل چیست؟

در جهت رفع مشکلات ذکر شده جمعی از کارشناسان صنعت ساختمان و پیشکسوتان صنعت سنگ ایران گروهی به نام کارخانجات سنگ البرز و سنگلری دی را به وجود آوردند که سعی می نماید گره از معضلاتی که خود زمانی با آنها درگیر بودند را بگشایند. گروه کارخانجات البرز با بهره گیری از دستگاهها و تکنولوژی مدرن اقدام به تولید و توزیع سنگ برای پروژه های عمرانی و ساختمانی، با کیفیت مطلوب همکاران در جهت انبوه می نماید. امید است که همراهی مطئن برای شما باشیم.

به سنگ البرز خوش آمدید !
بهترین و با کیفیت ترین هارا از ما بخواهید ...
مسئول فروش (غفوری) : 09133124963

استعلام قیمت و خرید جهت مشاوره و استعلام قیمت در تماس باشید !

جهت مشاوره ،استعلام قیمت و خرید با شماره تلفن 09133124963 تماس حاصل فرمایید ، در واتس اپ و تلگرام نیز میتوانید درخواست خود را ثبت نمایید .